Dresi za nogomet Vodilni nogometaši lige MLS Inter Miami so v sredo v gosteh pri Orlandu Cityju remizirali z 0:0, saj jim v odsotnosti Lionela Messija ni uspelo najti prave iskrice.

Messi je v ekipi manjkal zaradi poškodbe kolena, Miamiju pa brez svojega superzvezdnika ni uspelo podaljšati zmagovitega niza na šest tekem MLS.

Razen nekaj poskusov Luisa Suareza je imel Orlando na stadionu Inter&Co boljše priložnosti.

Yutaro Tsukada bi lahko ob svojem debiju prinesel zmago Orlandu, vendar je nadomestni igralec ob koncu tekme zadel mimo gola.

Miami ima na vrhu vzhodne konference točko prednosti pred FC Cincinnatijem, Nogometni dresi Inter Miami,Gerardo Martino pa upa, da se bo Messi vrnil na tekmi z D.C. Unitedom.

Obvestilo o podatkih: Neporaženost Miamija se nadaljuje

Čeprav niso osvojili vseh treh točk, je Miami na osmih tekmah MLS ostal neporažen. To je njihov najdaljši niz neporaženosti v tekmovanju.

Orlando pa ni dosegel zadetka na petih od 12 tekem v tem obdobju; nobeni ekipi v MLS to ni uspelo pogosteje.